Womenhobby > Sport > Taniec > Dance Cardio – taniec i spalanie kalorii w jednym! (Paula Piotrzkowska)
Taniec

Dance Cardio – taniec i spalanie kalorii w jednym! (Paula Piotrzkowska)

Czy intensywny trening spalający kalorie może być przyjemnym doznaniem? Oczywiście, jeśli połączy się go z tańcem! Dance Cardio to doskonała propozycja dla kobiet, które uwielbiają ćwiczyć w rytm rytmicznej muzyki. Skorzystaj z najnowszego programu opracowanego przez znaną trenerkę fitness Paulę Piotrzkowską i sprawdź, jak zrzucić zbędne kalorie za sprawą tanecznych pląsów!

Dance Cardio to trwający około 20 minut trening składający się z krótkich i łatwych do wykonania sekwencji tanecznych. W tym krótkim czasie nie tylko spalisz zbędne kalorie, ale również poprawisz wydolność, nauczysz się podstawowych kroków tanecznych oraz naładujesz pozytywną energią na resztę dnia. A to wszystko z uśmiechem na twarzy i przy akompaniamencie energetycznej, porywającej muzyki!

Polecane wpisy
SportTaniec

Czy warto zainwestować w indywidualne lekcje tańca?

Artykuł porusza tematykę wartości inwestowania w prywatne lekcje tańca. Dowiedz się, dlaczego indywidualne szkolenia mogą zmienić Twoją perspektywę na taniec oraz jakie korzyści przynoszą.
Czytaj więcej
SportTaniec

Jak pokonać strach przed wodą i rozpocząć naukę pływania w wieku dorosłym?

Zapoznaj się z naszymi sprawdzonymi metodami na pokonanie strachu przed wodą i naucz się pływać, niezależnie od wieku. Przygotowaliśmy dla Ciebie praktyczne porady, które z pewnością Ci pomogą.
Czytaj więcej
SportTaniec

Jak wybrać odpowiednią nawierzchnię dla twojego nowego kortu tenisowego

Podpowiadamy, jakie kryteria brane są pod uwagę przy wyborze nawierzchni do kortu tenisowego, aby służyła przez lata i odpowiadała wymaganiom graczy.
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *