Womenhobby > Muzyka > Wykonawcy > Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło oraz Vito Bambino – tak wygląda skład Męskiego Grania 2021!
Wykonawcy

Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło oraz Vito Bambino – tak wygląda skład Męskiego Grania 2021!

W internecie opublikowano tegoroczną piosenkę promującą letnią trasę festiwalu.

Oprócz singla w sieci zadebiutował nowatorski teledysk. Jak podkreślają twórcy projektu klipu do piosenki “I Ciebie też, bardzo” w produkcji po raz pierwszy w historii wykorzystano drona, na pokładzie którego została umiejscowiona kamera filmowa. Dron pokazywał perspektywę FPV (First Person View), dzięki czemu twórcy uzyskali efekt kręcenia mastershotem. Za projekt klipu odpowiada studio MYK_collective, które pracowało także nad kultowym wideo do singla “Początek”. Zdjęcia do teledysku nakręcono w Łódzkim Centrum Nauki i Techniki EC1.

Gwiazdy tegorocznej trasy

Twarzami 12 już edycji Męskiego Grania zostali Daria Zawiało, Dawid Podsiadło Oraz Vito Bambino. Piosenkarka wydała niedawno swój trzeci studyjny album “Wojny i Noce”, które zebrał wiele pochlebnych recenzji. Dawid Podsiadło uczestniczy w projekcie już po raz czwarty. Dotychczas można było go usłyszeć w singlach “Elektryczny” (2014 rok), “Wataha” (2016 rok) oraz “Początek” z 2019 roku. W ekipie Męskiego Grania będzie debiutował Vito Bambino, którego solowy album oraz kooperacje z innymi artystami przyniosły bardzo duża popularność. Vito można usłyszeć nie tylko w zespole Bitamina, ale także w ducie “Ale jazz” z Sanah, Kaśką Sochacką w piosence “Boję się o Ciebie” czy z Dawidem Podsiadło w utworze “Nikt” w ramach projektu Flitrini “Heartbreaks & Promises”.

Zdjęcie główne: Pixabay

Polecane wpisy
MuzykaWykonawcy

Jak wybrać idealny zespół na wesele dla różnorodnych gości?

Przygotuj niezapomniane wesele z muzyką na miarę Twoich oczekiwań i zróżnicowanych gustów gości. Dowiedz się, jak znaleźć idealny zespół weselny, który porwie wszystkich do tańca.
Czytaj więcej
Wykonawcy

Dawid Podsiadło, Muniek Staszczyk, Hania Rani i Taco Hemingway – poznaliśmy laureatów Fryderyków 2020!

Ze względu na ograniczenia sanitarne tegorocznych zwycięzców nagród muzycznych Fryderyki 2020 ogłoszono na specjalnej konferencji prasowej, a nie na uroczystej gali. Nagrody przyznano w dziewiętnastu kategoriach muzyki rozrywkowej i 3 – za produkcje muzyki jazzowej.
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *