Womenhobby > Muzyka > Wykonawcy > Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło oraz Vito Bambino – tak wygląda skład Męskiego Grania 2021!
Wykonawcy

Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło oraz Vito Bambino – tak wygląda skład Męskiego Grania 2021!

W internecie opublikowano tegoroczną piosenkę promującą letnią trasę festiwalu.

Oprócz singla w sieci zadebiutował nowatorski teledysk. Jak podkreślają twórcy projektu klipu do piosenki “I Ciebie też, bardzo” w produkcji po raz pierwszy w historii wykorzystano drona, na pokładzie którego została umiejscowiona kamera filmowa. Dron pokazywał perspektywę FPV (First Person View), dzięki czemu twórcy uzyskali efekt kręcenia mastershotem. Za projekt klipu odpowiada studio MYK_collective, które pracowało także nad kultowym wideo do singla “Początek”. Zdjęcia do teledysku nakręcono w Łódzkim Centrum Nauki i Techniki EC1.

Gwiazdy tegorocznej trasy

Twarzami 12 już edycji Męskiego Grania zostali Daria Zawiało, Dawid Podsiadło Oraz Vito Bambino. Piosenkarka wydała niedawno swój trzeci studyjny album “Wojny i Noce”, które zebrał wiele pochlebnych recenzji. Dawid Podsiadło uczestniczy w projekcie już po raz czwarty. Dotychczas można było go usłyszeć w singlach “Elektryczny” (2014 rok), “Wataha” (2016 rok) oraz “Początek” z 2019 roku. W ekipie Męskiego Grania będzie debiutował Vito Bambino, którego solowy album oraz kooperacje z innymi artystami przyniosły bardzo duża popularność. Vito można usłyszeć nie tylko w zespole Bitamina, ale także w ducie “Ale jazz” z Sanah, Kaśką Sochacką w piosence “Boję się o Ciebie” czy z Dawidem Podsiadło w utworze “Nikt” w ramach projektu Flitrini “Heartbreaks & Promises”.

Zdjęcie główne: Pixabay

Polecane wpisy
MuzykaWykonawcy

Czy styl muzyczny twojego ulubionego artysty może wpływać na twój nastrój?

Dowiedz się, jak preferencje muzyczne mają wpływ na nasz nastrój. Czy muzyka ulubionego artysty potrafi poprawić humor? Odkryjcie to w naszym najnowszym artykule.
Czytaj więcej
MuzykaWykonawcy

Czy twoja playlista mówi o tobie więcej niż myślisz?

Odkryj, jak twoja ulubiona muzyka i wybrane utwory mogą ujawniać więcej o twojej osobowości. Czytaj, aby dowiedzieć się więcej o zaskakujących powiązaniach.
Czytaj więcej
MuzykaWykonawcy

Jak wybrać odpowiednie kable i złącza audio dla profesjonalistów - przewodnik po produktach wysokiej jakości

Sprawdź nasz przewodnik i dowiedz się, jak wybierać audio kable i złącza najwyższej jakości, aby sprostać wymogom profesjonalistów.
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *